top of page
8 Monika Czernecka.jpg

Monika Czernecka

Silny Racibórz

Szczęśliwa Raciborzanka, absolwentka II LO w Raciborzu i policealnej
szkoły hotelarskiej w Jeleniej Górze. Posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe w pracy administracyjno-biurowej (hotelarstwo, kancelaria komornicza, bankowość);

obecnie pracuje w firmie Eko-Okna.

 

Prywatnie silna i optymistyczna matka, kochająca ludzi pasjonatka zdrowego trybu życia lubiąca naturoterapię, rozwój osobisty, jogę i sport.

Szanowni Państwo,

Z natury jestem optymistką, poszukuję sensu życia w różnych działalnościach takich jak sport, naturoterapia, rozwój osobisty, joga i zdrowy tryb życia. Wartości związane z tymi pasjami chcę wnieść do życia swojego miasta. Kandyduję na radną bo wierzę, że da mi to większą możliwość działalności dla pożytku innych. Uważam, że chcąc rozwijać nasze miasto musimy wzajemnie sobie pomagać i współpracować, działać razem a nie przeciwko sobie! 

Dbałość o siebie i innych, życie rodzinne, zdrowie i bezpieczeństwo – to najważniejsze wartości, którymi się kieruję i które chcę wnieść do życia mojego miasta (jak w powiedzeniu: „w zdrowym ciele, zdrowy duch”). 

 

Dlatego właśnie będąc radną chce zająć się m.in.:
 
- wsparciem sportu i rekreacji

- wsparciem działalności klubów osiedlowych i korzystających z nich mieszkańców

- rewitalizacją i rozbudową basenu letniego w dzielnicy Obora

- poszukiwaniem możliwości zagospodarowaniu żwirowni na cele turystyczno – rekreacyjne

- wspieraniem realizacji projektów rozpoczętych już przez prezydenta miasta, takich jak budowa letnich basenów i lodowiska na terenie OSiR (ul. Zamkowa), Zielona Rewitalizacja Rynku, budowa Rodzinnego Parku Rekreacji naprzeciwko kościoła Matki Bożej, rewitalizacja Parku im. Miasta Roth, budowa kładki pieszo-rowerowej łączącej plac przy Matce Polsce z Zamkiem Piastowskim

- pogłębieniem kontaktów samorządu z mieszkańcami, tak by w rozwoju miasta wykorzystywać ich potencjał i pomysły

- wprowadzaniem działań wspierające zdrowe rodzinne życie.

Obiecuję, że będę aktywnie pracowała na rzecz mieszkańców Raciborza, a moją rolą będzie wysłuchiwanie ich potrzeb oraz realizowanie ich postulatów a także dbałość o dobro wspólne. Będę  rozwiązywać problemy mieszkańców w oparciu o współpracę i działanie razem a nie przeciwko sobie! 

bottom of page